czwartek, 8 marca 2018

Podsumowanie miesiąca - Luty

Witam serdecznie! ✋😊

We wstępie chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, żeby wszystkim kobietom na całym świecie powodziło się w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym, a także tym, którzy chcą pobić życiówki w zawodach biegowych. 🌷🌷🌷

• Piątkowy trening (23.01) - 5,24 kilometra pokonałem w czasie 26 minut i 17 sekund
  • Łączna suma przebiegniętego dystansu w czwartym tygodniu lutego wyniósł 10,50 kilometrów.

26.02 - 28.02

• Poniedziałkowy trening (26.01) - 8,08 kilometra pokonałem w czasie 40 minut i 31 sekund
  • Łączna suma przebiegniętego dystansu w piątym tygodniu lutego wyniósł 16,14 kilometrów. (do końca lutego)

SUMA MIESIĘCZNA:

• DYSTANS: 92,75 KILOMETRÓW
  • CZAS: 7 GODZIN I 43 MINUTY

Podsumowując krótko: W tym miesiącu pobiłem życiówkę podczas "nocnej" dyszki do maratonu - Felin (17/18.02) na dystansie 10 km oraz drugi rezultat w tym roku.

Także do przodu i liczę na kolejny rekord życiowy w następnym biegu w kwietniu!!! 💪💪💪

DRUGA CZĘŚĆ:

• W dniu 11 lutego 2018 roku (niedziela) wraz z Damianem Kowalem zrobiliśmy intensywny trening przed biegiem pamięci "Wilczym Tropem" Żołnierzy Wyklętych (4 marca) nad zalewem "Maczuły" w Horodysku. Zrobiliśmy interwały (na przedział biegaliśmy i spacerowaliśmy rozmawiając ze sobą), jeszcze była 15 minutowa rozgrzewka przed ustawką (skipy, rozciągnięcia, wymachy itp.)
Link do naszego filmiku treningowego - poniżej:

• 17 lutego 2018 roku (sobota) odebrałem pakiet startowy przed "nocną" dyszką do maratonu.

• W tym samym dniu stanąłem na starcie "Trzeciej dychy do maratonu". Bieg zlokalizowany został przy Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Hieronima Dobrzańskiego) na Felinie. Wyścig rozpoczął się o godzinie 22:30 i wystartowało ponad 1500 biegaczy. Rozgrzewka była prowadzona przez Panią z Get Gym kwadrans przed startem. Bieg był bardzo trudny, dużo podbiegów (przy samej końcówce rywalizacji), ale udało mi się pobić kolejną życiówkę na dystansie 10 kilometrów z czasem 44 minut i 19 sekund. Zająłem 238 miejsce w klasyfikacji OPEN, w kategorii od lat 16 - 50 miejsce, a wśród mężczyzn - 228. Także na mecie tego wyścigu byłem bardzo uradowany i szczęśliwy, że udało mi się pobić życiówkę i odebrać medal. 😀😀💪💪